Apie mus

Šiandien kiekvienas žmogus gali fotografuoti, tačiau padaryti geras nuotraukas ir įamžinti svarbiausias gyvenimo akimirkas,  gali tikrai ne bet kas. Kas skiria gerą fotografą nuo žmogaus gebančio fotografuoti? Tai fotografo gebėjimas priversti žiūrovą patirti tai, ką jaučia nuotraukoje esantis žmogus, būti nematomam kai reikia būti nematomu, papasakoti vienos dienos istoriją taip, kad būtų papasakojama visa gyvenimo istorija.

Mes galime papasakoti jūsų vienos dienos gyvenimo istoriją ir leisti ją pajausti Jums bei Jūsų artimiems žmonėms  dar ir dar kartą, mes galime sustabdyti Jums svarbų laiką, mes galime įamžinti tai kas Jums svarbiausia Jūsų pačią svarbiausią dieną.

Paskutinius kelis metus užaugome į komandą, kuri fotografuoja  vestuves. Supratome, kad tai yra geriausia ką galime pasiūlyti, kas išskiria mus iš kitų šioje srityje esančių ir fotografuojančių žmonių. Dažniausiai dirbame dviese, todėl galime būti vienu metu dviejose vietose, įamžinant istorijos herojus bei jų aplinką tuo pačiu metu.

Pačios svarbiausios gyvenimo akimirkos tai patirti nauji potyriai, išgyventos svarbios akimirkos, laimės ašaros ir tai kas praturtina mūsų gyvenimą. Visada stengiamės orientuotis į tai, kas sukuria prasmę, nėra laikina ir geriausiai atskleidžia žmogaus emocijas.

Daugiausia fotografuojame Klaipėdoje, Palangoje ir visoje Vakarų Lietuvoje, tačiau šiai dienai galime keliauti pagal poreikį visur kur tik mūsų reikia.

Labai mylime savo darbą, todėl stengiamės atlikti jį taip, lyg darytumėm tai sau, investuojame savo laiką neribotai prisidedant prie dienos eigos ir maršruto planavimo, bei tai kas Jūsų šventę paverstų ypatingą.

Be galo džiaugiamės už visas kartu patirtas nuostabias gyvenimo akimirkas su Mūsų nuostabiomis poromis ir esame Joms be galo dėkingi galėdami prisidėti kuriant tas nuostabias gyvenimo istorijas.

Esamiems jaunavedžiams ir sužadėtiniams palinkėsime  palankios šviesos ir pilnos spalvų gamos, kad kiekviena Jūsų istorija būtų kuo ypatingesnė ir ryškesnė!

Jūsų vestuvių fotografai – wedo.lt