Loretos ir Renato vestuvės

Kas svarbiausia per vestuves? – Nuotaika, nuotaika ir dar kartą nuo-tai-ka! Atminkite, kad tą dieną būsite nuotaikos generatoriais, o Jūsų sugeneruota nuotaika persiduos Jūsų vestuvių šventės svečiams. Todėl neužsimirškite, kad negalite jaudintis dėl smulkmenų, jog dienos planas nebetelpa į rėmus ar tiesiog laikas nebepaklūsta Jums. Tą dieną prisižadėkite, kad neįsileisite į savo kiemą jokio streso, nes tik gera nuotaika sukurs tokią dieną ir šventę, kurią norėsis atminti visą savo gyvenimą!

Labai džiaugiamės, kad ši pora buvo ne tik nerealios nuotaikos generatoriai, bet ir nusprendė įgyvendinti vieną iš savo svajonių, praleisti kelias valandas ir pasidžiaugti savo švente Jiems ypatingoje vietoje, Dievo sukurtame rojuje. Mums, kaip fotografams, būnant liudininkais šių akimirkų, galvoje kirbėjo tik viena mintis – “Vienas kitam pasiųsti Dievo.. Dievo sukurtam rojuje.. Viskas TOBULA!”

Todėl labai geras ir naudingas būsimiems jaunavedžiams patarimas –  prieš ar po ceremonijos skirkite laiko tik sau ir savo antrajai pusei, nes vestuvės, tai šventė, kuri įprasmina sukurtos šeimos ir ilgo bei laimingo gyvenimo kartu pradžią ir tai dviejų žmonių šventė, per kurią būtina atrasti laiko vienas kitam.

Vienas komentaras “Loretos ir Renato vestuvės

  1. Visiškai pritariu, kad įsimintinoms vestuvių nuotraukoms (žinoma, ir pačioms vestuvėms) būtina gera nuotaika. Juk svarbiausia vestuvinėse fotografijose emocijos, fonas tik padeda atskleisti nuotaiką. Taigi fotografo darbas yra ir padėti gerai nuotaikai sklisti!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s