Rugilė ir Marius

Vis dažniau porų Lietuvoje pasirenka temines vestuves, kuriose visą šventės dieną vyrauja tam tikri pasirinkti simboliai ir spalvos. Temos būna pačios įvairiausios, pradedant nuo bendrų poros pomėgių, širdžiai mielų smulkmenų iki dominuojančios vestuvių dienos eigoje mėgstamiausios spalvos. O temų įvairovė tokia didelė, kiek tik neša fantazija.. O juk fantazija yra begalinė ir neturinti rėmų, todėl ir temų įvairovė yra neišvardijama.

Bet visgi, kaip pasirinkti tinkamą vestuvių temą? Pamąstykite apie savo poros bendrus pomėgius, jei jie neatrodo išskirtiniai, tada kas bendro jus vienija ir kodėl jus vienas kitam nusprendėte pasižadėti likti kartu iki gyvenimo galo? Galbūt vertėtų atsakyti, kad ir į paprastą klausimą, kada pajutai, kad įsimylėjai savo išsirinktą žmogų? Manau, kiekvienas patvirtintų, kad krūtinėje, kažkur ties pilvu, po širdim, tą akimirką suplasnojo įvairiaspalviai drugeliai ir Vualia, štai ir tema.

Drugeliai primenantis vasarą, romantiką, maži stebuklingi padarėliai priverčiantis šypsotis ir pamiršti viską kas aplinkui, kadangi jie sukuteno paširdžius taip, kad nori nenori, bet pradėsi skraidyti nuo virpinančio jaudulio. O gal esi girdėjęs apie tai, kad drugelio suplasnojimas kažkur tolimiausiam pasaulio krašte gali po tam tikro laiko tapti priežastimi kito didelio įvykio ir tai taip panašu į meilę, kurią pajutai kitam žmogui, tokią meilę, kuri gali priversti nuversti kalnus. Atrodo smulkmena pasaulio mastu, tačiau tau ta smulkmena tampa gyvenimo varikliu.

Tad temos tinkamumas ir aktualumas kiekvieno jūsų vestuvių šventėje slypi Jumyse ir tik Jūs galite pasirinkti pačią tinkamiausią temą, kuri iš ties papuoštų jūsų vestuves ir įprasmintų tikrai svarbią žinią, kad ir tokią – viskas prasidėjo nuo plazdenančių drugelių!

Vienas komentaras “Rugilė ir Marius

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s