Edvinas ir Ernesta

Vestuvės apdovanotos lietumi…

Tai buvo nesuplanuota, nesuprognozuota ir visai netikėta – diena prieš ypatingąją šventę, susitikus su nuotaka, susidėliot visų taškų ir dar kartelį aptarti visą vestuvių dienos planą, mes tikrai nežinojom, kad ryt, išaušus vestuvių dienos rytui, prakiurs dangus. Tačiau kitą rytą viskas buvo akivaizdu – lietus per šias vestuves bus ilgas ir neišvengiamas.

Edvinai, Ernesta, nesupykit, mes nešokom lietaus šokių stengdamiesi jį prisišaukti, bet vis tik prisipažinsime, visą jūsų šventę krykštavom, kad taip susiklostė. Kad ir kaip prieštarautumėte, mes drąsiai sakome, kad vestuvės per lietų yra pačios ypatingiausios, o lietus per vestuves yra –  slaptas visų profesionalių fotografų džiaugsmas, nes vasariško lietaus gaiva suteikia valiūkiško džiaugsmo jauniesiems, tobulą apšvietimą fotografams bei suteikia progą puikiausioms improvizacijoms fotosesijos metu.

Tad, būsimi jaunavedžiai, tikrai neverta pabūgti lietaus savo vestuvių dieną ir net priešingai, tai gali būti netgi maloni bei lauktina staigmena, kuri suteiks įstabių akimirkų Jūsų šventės metu!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s