Sigita ir Vilius

Su šia pora, deja, mums teko artimiau susipažinti ir pirmą kartą pasimatyti tik jų vestuvių dieną. Visa laimė, kad viskas iš pat pirmo karto praėjo sklandžiai be didesnių rūpesčių, klaustukų, todėl galėjom išpildyti savąją misiją. Šis atvejis buvo patikrintos taisyklės išimtis, nes ilgametė praktika rodo, kad išties labai svarbi ir būtina jaunavedžių vestuvių planavimo, organizavimo ir pasiruošimo pačiai šventei dalis –  priešvestuvinė fotosesija.

Priešvestuvinės fotosesijos didžiausias privalumas yra tas, kad tiek fotografai, tiek jaunieji gali artimiau susipažinti vieni su kitais, perlipti nejaukaus bendravimo barjerą bei sklandžiai pradėti fotosesiją iš pat pirmo karto. Be visa ko, ypač svarbūs ir sekantys momentai: jaunųjų pripratimas prie naudojamos fototechnikos, fotografų darbo ir bendravimo stiliaus, mokėjimas atsipalaiduoti bei įgauti tam tikrų įgūdžių, kurie būna labai naudingi vestuvių dieną. Taip pat per priešvestuvinę fotosesiją galima įgyvendinti tai, ko nepadarysi per pačias vestuves – išsimaudyti jūroje, smagiai pasivažinėti su dviračiais, romantiškai sulaukti saulėlydžio ar aktyviai praleisti laiką neoficialioje aplinkoje ir su neoficialia apranga. Tokio tipo fotosesija yra būtina, jei turite baimę foto objektyvams, ne visuomet išeina natūraliai iš pirmo karto atsipalaiduoti, ar nesate anksčiau praktikavęsi asmeninėse fotosesijose… Ir vis gi tuo pačiu, atlikus priešvestuvinę fotosesiją, per pačias vestuves gaunami net 30 % geresni kadrai, vien dėka išankstinio pasiruošimo ir artimesnio jaunųjų ir fotografų tarpusavio susibendravimo.

Labai džiugu, jog mums teko padirbėti su tikrai ypatinga ir charizmos nestokojančia jaunųjų porele – buvo tikrai smagu ir nesudėtinga dirbti kartu nors ir tik ką susipažinus. Vis dėl to toks fotografų ir jaunavedžių sinergijos atvejis yra tikrai nedažnas, todėl siekdami sumažinti netikėtumus, sumažinti nerimą bei gauti maksimaliai gerą rezultatą tokios ypatingos šventės metu, rekomenduojame visoms poroms būtinai atlikti priešvestuvinę fotosesiją.

Vienas komentaras “Sigita ir Vilius

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s